چه‌گونه باید دستگاه لیزر را انجام دهیم؟

راستش دستگاه لیزر قبلا خیلی ساده‌تر دستگاه لیزر از الان بود . تا قبل از این اگر چه سال یک آپ تو دیت پهناور برای الگوریتم‌های گوگل می‌آمد و چیز خاصی را تغییر‌و تحول نمی‌داد . اما از هنگامی زمانی که آپدیت‌هایی همچون پاندا , پنگوئن و جدیدا مرغ مگس‌خوار بدین الگوریتم‌ها طولانی تر شده‌اند داستان دستگاه لیزر کمی فرق کرده . راستش چیزی عوض نشده است! دستگاه های لیزر قبل از این نیز گوگل می‌گفت که سایت شما می بایست محتوای نیکی داشته باشد , پیش از این نیز می‌گفت که نباید بک‌لینک‌های غیر طبیعی داشته باشید , البته نمی‌توانست این موردها را به صدق تشخیص دهد و خیلی معدود پیش می‌آمد که یک سایت دستگاه لیزر پنالتی شود . البته حال گوگل داراست به بلوغ می‌رسد و میتواند بفهمد که چه محتوایی ضعیف است و چه محتوایی قوی‌تر . می‌تواند بفهمد که چه کسی بک لینک خریده است و چه کسی لینک‌هایش طبیعی است . دستگاه لیزر همان است , صرفا دیگر گوگل گول نمی‌خورد . دستگاه لیزر را بایستی از پیشین از اینکه سایت آغاز به کار کند ابتدا کرد ; طراحی و ساختار وبسایت بایستی بر پایه ی ضوابط تجربه کاربری باشد تا دسترسی کاربر به صفحات مختلف زجرآور نباشد! کاربر می بایست بتواند در کمتر از ۴ کلیک به محتوای گزینه نظرش برسد و الکی در صفحه های و آرشیو‌های تارنما نچرخد . صفحات سایت نباید تبلیغات آزاردهنده داشته باشند . در اینجا سوالی که بایستی از خودتان بپرسید این است که آیا کاربران می‌توانند صفحه ها دیرین وب سایت مرا با گاز پیدا کنند؟ آیا استفاده کننده میتواند با یک نگاه بفهمد که سایت شما و آن نوشته در چه موردی است؟

در مرحله بعد از آن بایستی با ایجاد محتوای خوب , لینک‌های خوب اخذ کنیم و به لینک‌بیلدینگ طبیعی بپردازیم . لینک‌ها هنوز بخش مهمی از دستگاه لیزر می باشند و خواهند بود! لینک‌ها پل ارتباطی سایت‌ها میباشند و اعتبار از طریق لینک‌ها لا صفحه ها متفاوت در جریان است . بعداز ایجاد محتوا و لینک‌بیلدینگ باید در بازه‌های مشخص سایتتان را باز بینی کنید و مطمئن شوید که سایتتان همیشه بهینه خواهد ماند و اشتباهات احتمالی‌اش رفع می‌شوند . بایستی آمار سایتتان را مدام صفحه نمایش کنید٬ باز نگری داده‌های به دست آمده عملا معین کننده‌ جریان حرکتی شماست . در شرایطی‌که کارها را صحیح انجام داده باشید بایستی پرورش را در آمار خود ملاحظه کنید . در صورتیکه آمار شما با تمام تغییرات ثابت است و یا چه بسا افت در آن مشاهده می کنید پس فعالیت شما دارنده نقصی است و می بایست جلوی ضرر را بگیرید .

شکیبایی کن! همش که گفتی کاربر؟ پس موتورهای جست‌و‌جو چی؟

این روزها ضوابط گوگل به جهت معیارهای که زبده کاربری پیوند خورده تکان مینمایند , گوگل مبتنی بر قوانینش مشخص و معلوم می نماید که آیا این ورقه رضایت کاربران را به دنبال خواهد داشت یا این که خیر . پس در سطح اولیه بدانید که آیا استفاده کننده از حضور در وبسایت شما راضیست و پباده سازی سایت شما به او کمک می‌نماید تا به چیزی که می خواهد سریع‌تر برسد؟

حالا بایستی ببینیم دستگاه لیزر که آیا تارنما شما به صدق کدنویسی شده است؟ آیا در سایتتان پیوند شکسته دارید یا نه؟ آیا محتوای دستگاه لیزر مرتبط و خوب دارید؟ آیا محتوایی که ایجاد کردید باصرفه است و لینک‌های داخلی‌اش به استفاده کننده امداد میکند تا لابه لا صفحات دستگاه لیزر به نیکی جابه‌جا شود؟ آیا متاتگ‌های صفحه ها به درستی تعریف شده‌اند؟

با انتشار به روز مرغ مگس‌خوار , گوگل درک بهتری از لغات کلیدی دستگاه لیزر پیدا کرده است . گوگل تلاش می نماید جمله‌ها دستگاه لیزر و مفهوم آنها‌را بفهمد . کاربران از گوگل ارشاد می‌خواهند . گوگل هم تمام سعیش بر این است که بهترین نتیجه و بهترین جواب را به کاربرانش بدهد . گوگل زمانی سایت دستگاه لیزر شمارا دوست خواهد داشت که شما هم بهترین پاسخ را به سوالهای کاربرانش بدهید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *