#4 فراگیری دستگاه لیزر وردپرس – اصول دستگاه لیزر

بهترین مکان برای آغاز کار , توصیف دستگاه لیزر هست . اینکه دقیقا منظورمون از دستگاه لیزر چیه , دستگاه لیزر به معنای با صرفه سازی وب سایت برای موتورهای کاوش میباشد . انگیزه از انجام دستگاه لیزر به کار گیری از جنبه های فنی سایت و نیز استراتژی های خلاقانه برای به دست آوردن مرتبه بالاتر در موتورهای کاوش می‌باشد .

اجازه بدید نگاهی به ورقه جستجو داشته باشیم . برای این عصر آموزشی , ما مغازه کیک رو بهینه سازی میکنیم , اجازه بدید از واژه و کلمه جستجوی تحویل کیک بهره کنیم .


در حال حاضر گوگل همیشه صفحات کاوش رو با چیزی که تاءمل می کنه اضافه به کوئری مرتبطه پر می کنه . برفراز صفحه تبلیغات دستگاه لیزر اسپانسری رو مشاهده میکنیم . اگه کمی در سوی ذیل برگه بیایم نتایج محلی رو خوا هیم رویت کرد .

مغازه هایی هستن که کیک می‌فروشن . ما می تونیم مسافت سکو بندی , تصویر و در بعضی از مورد ها توضیحات اون رو مشاهده کنیم , این اطلاعات میکرو داده نامیده می شه و اگه سایتتون رو به صدق تنظیمات فرمائید , می تونید مطمئن باشید که موتورهای کاوش به تمامی این اطلاعات دسترسی دارن و می تونن اون رو نشون بدن .

اگه کمی در سوی پایین اسکرول کنیم می تونیم فهرست نتایج غیر مبلغی رو ببینیم که به اونها فهرست ارگانیک یا این که نتایج ارگانیک نیز گفته میشه . این چیزیه که ما می خوایم براش باصرفه سازی کنیم . در حال حاضر هر صفحه ای از نتایج موتورهای جستجو ظواهر متفاوتی داره . گاهی اوقات تبلیغی توی اون دیده نمیشه یا این که سود محلی در اون به سناریو در نمیاد . ولی مدام نتایج طبیعی در نزدیکی انتهای ورقه وجود خواهد داشت . اگه بتونید این ها رو باصرفه سازی فرمائید , شاهد ارتقا ترافیک در سمت سایتتون خواهید بود .

مطالعات مختلفی بر روی نرخ کلیک صورت گرفته . یافته های اونها همون چیزیه که شما انتظارش رو داشتید . هر چقدر سکو شما فراتر باشه , کلیک بیشتری دریافت می کنید . اگه سکو دوم رو برای یک کلمه و واژه خاص در صفحه نتایج دارید و فکر‌میکنید می تونید به رتبه اولیه دست پیدا فرمائید , انجام اون مضاعف ارزشمنده ; چون می تونید ترافیکی که می خواید به دست بیارید رو دو برابر نمایید . به طور شبیه اگه برای یه واژه خاص توی صفحه سوم باشید و هیچوقت وبسایت رو با صرفه نکرده باشید و می پندارید می تونید به برگه دوم دست پیدا فرمائید . باز هم می تونید اندازه ترافیکی که می خواید از این کلمه و واژه خاص به دست بیارید رو دو یا این که سه برابر کنید .

فاکتورهای زیادی راجع به دستگاه لیزر وجود داره , بیشتر اونها کارهایی هستن که بایستی روی محتوا انجام بدید . این کارها شامل این میشه که ملاحظه کنید محتوای شما چقدر قانع کننده و اختصاصی به فرده . موتورهای جستجویی مانند گوگل می‌تونن زمانی که شخصی وبسایت رو رخنه‌ می کنه و زمانی که محتوا اثرگذار وجود ندارد رو درک کنن .

ساختار محتوای شما نیز می تونه یه فاکتور بزرگ باشه , اگه برچسب ها و طبقه بندی ضعیفی دارین , دستگاه لیزر موتور جستجو در ادراک ساختار وب سایت دوره بسیار دشواری خواهد داشت و ممکنه اونها کاربر رو به ورقه نادرستی جهت دهی کنن .

محتوای شما نیز بسیار مهمه زیرا تایپ کردن محتوای خوب یک کدام از از طریق های کلیدی دریافت کردن لینکه و پیوند ها هم بخش مهمی از دستگاه لیزر محسوب میشن . می تونید پیوند رو تحت عنوان رای برای تارنما خودتون در نظر بگیرید هر چقدر رای بیشتری داشته باشید , خوب تر هستین! براین اساس اگه ابزار یا این که پست با ارزشی تولید نمایید می تونید لینک‌های متعددی به دست بیارید که برای سئوی شما بسیار موثر خواهد بود .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *