دستگاه لیزر و بازاریابی محتوا

دستگاه لیزر و بازاریابی محتوا

دستگاه لیزر و بازاریابی محتوا دو مثال از همیاری تیم های بازاریابی اینترنتی , برای ساخت کمپین‌های تبلیغاتی دستگاه لیزر هستند . متغیرها و فاکتورهای بخش اعظمی در حوزه‌ی بهینه‌سازی موتورهای کاوش گر وجود دارا هستند که هم بر بازاریابی محتوا تأثیر میگذارند و هم از آن تأثیر میگیرند . در پی به بررسی برخی از این متغیرها می پردازیم .


مقاله ای با زمینه : تکنیک آسمان خراش در دستگاه لیزر وب سایت ( Skyscraper Technique ) می‌تواند به شما کمک کند
به‌روزرسانی الگوریتم ها
آپ دیت پاندا

آپ تو دیت پاندا در ابتدا , برای غربال کردن محتوا و متن‌ها بی‌کیفیت و بی‌ارزش پباده سازی شد . وقتی این نرم‌افزار برای اولین دفعه در فوریه‌ی سال ۲۰۱۷ عرضه شد , وب‌سایت‌هایی که نویسندگان مستقل را استخدام می‌کردند و حجم وسیعی از متن ها بی‌کیفیت را ساخت می‌کردند , و همینطور وب‌سایت‌هایی که هر نوع مقاله‌ای را آزادانه به اشتراک می‌گذاشتند را شناسایی و فیلتر می‌نمود . این نرم‌افزار به‌طور مشهود , بینش جانور را نسبت به بازاریابی محتوا در حوزه‌ی دستگاه لیزر و حتی بالاتر از آن , در کل رشته‌های بازاریابی آنلاین , تغییر‌و تحول اعطا کرد . پس‌ازآن دیگر نویسندگان ناچار نبودند تنها به تدوین متن‌های طولانی و بی‌کیفیت بپردازند , بلکه انگیزه خویش را بر بالا بردن کیفیت محتوا متمرکز ساختند .

پاندا متداول ترین مدل مجازات گوگل است که تقریباً به نوعی گربیان تمام وب سایت دستگاه لیزر ها را میگیرد . هرچند اخیراً تارنما گوگل , پاندا را جزئی دستگاه لیزر از مجازات های خویش نمی داند و از آن تحت عنوان “ الگوریتم کیفیت ” یاد می کند . الگوریتمی که کیفیت کلی وبسایت شما‌را محاسبه می کند .

اگر الگوریتم پاندا تشخیص دهد که تارنما شما محتوایی باکیفیت پائین ایجاد می کند , موتور گوگل امتیاز پائینی برای کیفیت کلِ وب سایت دستگاه لیزر شما در لحاظ میگیرد . این فرمان باعث می شود که شما به رنج بتوانید در رنکینگ موتور کاوش گر گوگل قرار بگیرید . این “ الگوریتم تعدیل کنندۀ سکو ” می‌تواند به شدت بروی رتبۀ وبسایت دستگاه لیزر تاثیر بگذارد و منجر کاهش دستگاه لیزر شدید ترافیک سایت شود .

برای همین است که گوگل پاندا , مجازاتی است که بروی رتبۀ همۀ عبارات اساسی اُرگانیک تارنما تان اثر می‌گذارد . بدین جور مجازات Site - Wide گفته میشود , به این معنا که در‌صورتی‌که در قسمتی از تارنما خود مشکلی به‌وجود بیاید , مجازات گوگل برای کلِ وب سایت در حیث گرفته می‌شود نه برای یک پیوند یا این که یک صفحه . اگر که سایت تان به وسیله گوگل پاندا مجازات شود , متوجه تغییرات ذیل خواهید شد :

ترافیک تارنما با کاهشی شدید , البته تدریجی روبرو میگردد که در نهایت روندی اثبات پیدا می نماید .
تمام صفحه ها وبسایت تان با مشکل رنکینگ روبرو خواهند شد . ( علی رغم تمام بک پیوند هایی که برای آن ها تهیه و تنظیم نموده اید ) .

تارنما تان در جستجوی برخی لغت ها مهم مشخص و معلوم در نتایج گوگل نشان داده خواهد شد , ولی نه به شکل سابق! احتمالاً بتوانید تارنما تان را برای بسیاری کلمه ها با اهمیت در صفحه ۲ یا ۳ پیدا نمایید .
تجربه نشان داده است پس از این‌که گوگل چند بار آپدیت شود , وبسایت شما به درجه های پائین تر تنزل می نماید . ( گوگل به صورت مداوم در اکنون بالا بردن کیفیت استاندارد خویش میباشد . به این معنا که در صورتی الگوریتم های گوگل تارنما شمارا نپسندند , در زمان دوران مقام وب سایت شما بدتر خواهد شد ) .

اعتنا نمائید که گوگل پاندا در نصیب جرایم دستی Webmaster Tools نشان داده نمی شود &# دستگاه های لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *