#54 دوره فراگیری دستگاه لیزر – بهینه سازی وب سایت خویش برای جستجوی محلی

به مراد اخذ شایسته ترین رتبه‌ی دستگاه لیزر ممکن در موتورهای جستجو می دانید که بایستی محتوای دارای ربط و عالی را به طور مداوم تولید کنید و آن‌گاه آن را ارتقا داده و پیرامون اینترنت بازاریابی کنید . گوگل و سایر موتورهای جستجو وقتی که صفحه های سایتتان را بررسی میکنند , از یکسری سیگنال گوناگون بهره می‌نمایند تا در زمینه‌ی نمایش صفحه ها و ترتیب آن ها هنگام تایپ کردن یک کاوش بوسیله کاربر تصمیم بگیرند . وقتی که برای جستجوی محلی بهینه‌سازی می کنید چندین زمینه ویژه می‌باشند که باید روی آنان تمرکز فرمائید . اولی گزینه بهینه‌سازی کاغذ و محتوا دستگاه لیزر است , هر صفحه دستگاه لیزر از وبسایتتان باید برای دستگاه لیزر یک کلید واژه‌ی منحصر و دارای معیار جستجوی بالا بهینه شود و حتماً بایستی مطمئن گردید که عناصر اصلی را از منظر فنی تجهیز کرده باشید .

میتوانید ویدئوهای پیشین را برای اخذ جزئیات فنی بیش تر درباره‌ی دستگاه لیزر مشاهده کنید , اما در کمترین موقعیت بایستی زمان کافی را برای بهینه‌سازی تیتر صفحه , تعریف متا , تگ‌های عنوان دستگاه لیزر , نوشته مهم و متن alt هریک از تصاویرتان بگذارید . تا کنون مورد ها ذکر شده نباید برایتان نو باشند ولی بیایید هم‌اکنون در زمینه‌ی بعضی از مساله منحصر به فرد جستجوی محلی حرف کنیم که میتوانند به شما امداد نمایند .

اولی مورد داده ها تماستان است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و چند موردی ویژه می‌باشند که می بایست به طریقی خاص در صفحه‌ی تماس با ما قرار دهید . دستگاه لیزر می توانید به نشانی زیر رجوع نمایید schema . org/LocalBusiness و در‌پی اجزای مخصوصی بگردید که با گونه کسب‌ و کارتان دستگاه لیزر مطابقت دارند . اما بیایید دستگاه لیزر یک مثال بی آلایش را برای نحوه‌ی تلاش میکروداده ابلاغ کنیم .

فرض کنید یک صفحه‌ی تماس دارید که اسم , توصیف کسب‌ و عمل , نشانی و شماره‌ی تلفنتان را نشان میدهد . شما پاره ای کد دارید که احتمالاً شبیه این است با افزودن یه خرده تگ و تعریفی صریح از این موارد که از طریق نشانه‌گذاری تمجید شده در تارنما ذکر شده انجام میگیرد به موتورهای کاوش می گویید که دقیقاً هر متنتان چه دسته از اطلاعاتی را نشان میدهد . به حافظه داشته باشید که‌این موردها پایه‌ای هستند . برای هر چیزی میکروفرمت موجود است . از ساعات فعالیت گرفته تا گونه های پرداختی که قبول می‌کنید و آیتم‌های منحصر هر صنعت مثل منوهای رستوران‌ها .

در کمترین حالت بایستی مطمئن گردید که اسم کسب‌ و فعالیت , آدرس و شماره‌ی تلفنتان نظر شده باشد و همینطور می بایست نشانی آدرس اینترنتی کسب‌ و فعالیت , راهنمای مسیر یا این که نقشه و یک کدام از دو عکس با متن alt متناسب را بگنجانید . ولی دستگاه ایران روتک لیزر انسانی را فراموش نکنید , بایستی کاری نمائید که آن ها به آسانی با شما تماس حاصل نمایند . دستگاه لیزر این کار از روش فرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام میگیرد .

یک نکته‌ی دیگر داده ها کسب‌ و کارتان همواره می بایست در گوشه‌ی سمت راست و ذیل بخش پانویس هر ورقه دستگاه لیزر قرار بگیرند . این مکان مضاعف رایجی دستگاه لیزر است که کاربران عادت دارا هستند در آنجا در ادامه اطلاعات تماس بگردند و براین اساس مطمئن خواهید شد که اطلاعاتتان به‌سرعت بوسیله استفاده کننده در هر ورقه از سایتتان رصد میشود , البته در حالتی‌که قصد تماس داشته باشد . این ایام همچنین باید اشخاصی که بدون استفاده از کامپیوترهای رومیزی به جستجوی شما می‌پردازند را نیز لحاظ نمائید , آن ها زمانی که در منزل یا این که دفترشان نیستند , با ابزارهای موبایلی نیز کاوش می نمایند و اندازه زیادی از این جستجوها در محتوای محلی میباشند .
#24 چک خطاهای سرچ کنسول گوگل در پلاگین Yoast SEO

سایتی که در موبایل به خیر و خوبی اکران داده شود و عمل نماید , نه ‌تنها به موتورهای جستجو به جهت جواب به جستارهای موبایلی کاربران یاری خواهد کرد بلکه کاری می‌نماید که کاربران صرف‌ لحاظ از ابزار مورد استفاده تجربه‌ی مثبتی از شما و سایتتان داشته باشند . ویژگی مشاهده‌ی سرعت صفحه‌ی گوگل به شما اجازه می دهد نگاهی به شمایل سایتتان در گوشی‌های تلفن همراه بیاندازید . همچنین قادر است سایتتان را کپی کرده و توصیه‌هایی را درباره ی نحوه‌ی ارتقای عملکردتان در صفحه های گوشی ارائه نماید .

در صورتی‌که منابع یا تخصص برنامه‌نویسی اضطراری را در اختیار دارید می توانید با فایده از تولید سایتی غیروابسته و منحصر به فرد کاربران موبایل که در قالب یک دامنه یا تحت دامنه قرار می‌گیرد , بخشی از این مشکلات را حل کنید یا این که در حالت خوبتر می‌توانید از یک طراحی تعاملی استعمال نمائید که تمامی چیز را مبتنی بر سایز صفحه‌ای که وبسایتتان از بک پایگاه کد یکسان رندر می‌شود , تهیه و تنظیم می نماید مخلص سخن این که بخش اعظمی از مشتریان محلی از موبایل بهره مینمایند و در صورتی سایتتان داده ها کامل را برای نیازهای بازدیدکنندگان موبایلی مهیا نکند یا با مرورگرشان به ایراد بخورد احتمالاً یک مشتری بالقوه را از دست خواهید بخشید .


تمرکز بر بهینه‌سازی برگه , ایجاد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *