#5 فراگیری دستگاه لیزر وردپرس – راهکار عبارات حساس

قبل از این که با صرفه سازی دستگاه لیزر رو استارت کنیم , می بایست بدونیم برای چه لغت ها دارای اهمیت می خوایم سکو داشته باشیم .

پژوهش کلمه ها حیاتی مشتمل بر ابزارهای مختلفی است , دستگاه لیزر بسته به این‌که پروژه شما چقدر بزرگه اینکار ممکنه دستگاه لیزر یک سری هفته ارتفاع بکشه . ما یه عصر آموزشی چهار ساعته دستگاه لیزر به نام SEO : Keyword داریم ; که در کتابخانه دستگاه لیزر روتک in Depth قرار داره . اگه بخواین مسئله رو دقیقتر چک کنین می تونین ازش به کار گیری کنین .


چیزی که می خوام به صورت مختصر اون رو پوشش بدم , اینه که اصولا دو نوع راهکار واژه و کلمه حیاتی وجود داره و قبلی از این که در سمت جلو حرکت کنیم بایستی یکیش رو گزینش نمایید .

اولی موضوع راه fat head می‌باشد . این راه زمانیه که بخواید سایت خودتون رو برای یک یا یکسری کلمه و واژه که حجم جستجوی بالایی دارن با صرفه سازی کنید . دستگاه لیزر بنابراین برای فروشگاهی که ما می خوایم بسازیم می تونیم واژه حساس مغازه کیک رو امتحان کنیم . برای این واژه ترافیک زیادی وارد وبسایت میشه . اگه بتونیم جايگاه خوبی برای اون داشته باشیم , می تونیم هزاران بازدید رو توی دستگاه لیزر ماه به وبسایت جذب کنیم .

بخش خوب در مورد استراتژی fat head اینه که به لیست عظیمی از کلمات اساسی نیاز ندارین که بخواین همیشه اون رو بهینه سازی کنین . شما یه کلیدواژه دارین و تمامی متن‌ها و صفحات‌تون راجع‌به اون کلمه و واژه هستن . عیب این روش اینه که سکو بندی برای واژه‌های عمومی طاقت فرسا تره . هزاران وب سایت دیگه وجود داره که تلاش می کنن برای کلمه و واژه فروشگاه کیک جايگاه ای داشته باشن .

چیزی که ریلکس تره راه و روش لغات اصلی دم دراز می‌باشد . این شیوه زمانیه که مدل ای از کلمه و واژه های جستجو که محبوبیت کمتری داره و در عین درحال حاضر رقابت کمتری هم بر روی اون می باشد تعیین میکنید . به این ترتیب به جای این که عملکرد نمایید , برای کلمه و واژه مغازه کیک مرتبه ای داشته باشید , می تونیم بر روی سکو بندی کلمه فروشگاه کیک در Carpinteria تلاش کنیم یا این که دکان کیک وگان یا خوردنی برای مهمانی ولادت در کارپینتریا .

همه این ها به لحاظ کلمه و واژه های کوچک تری هستن و تالیف مقاله یا تولید بخش در سایت برای هر کدوم از این واژه ها دستگاه لیزر پاره ای به دوره نیاز داره . از اونجایی که این لغات خاص هستن , دستگاه لیزر رقابت کمتری روی اون ها وجود داره . این موضوع بدین معنیه که درجه بندی برای اون ها ریلکس تره .

به صورت کلی راه کلمات حیاتی دم دراز پس از آغاز عمل دوچندان ریلکس خیس خواهد بود . بعداز این‌که برای چند واژه دم دراز مرتبه دستگاه لیزر به دست آوردید , می تونید کارتن رو در راهکار fat head نیز استارت نمایید . به این ترتیب هنگامی سایتتون رو ایجاد می‌کنید , بهتره روی لغت ها با اهمیت دم دراز تمرکز فرمایید . ( مگر این که جايگاه خیر و خوبی اینک داشته باشید ) اینطوری می‌تونین نیازهای خاصی دستگاه لیزر که مخاطبان دارن رو هدف قرار بدین . این روش راحت تری نسبت به درجه بندی برای کلمه و واژه های همگانی هست .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *