تفاوت سایت و وب هاست از دید دستگاه لیزر

از لحاظ الکسا دامین با اهمیت تارنما دستگاه لیزر است و زیر دامنه ها نیز جزوی از اینترنت هاست میباشند , مثلا www . Day . ir و دستگاه لیزر تهران . Day . ir و portal . day . ir هر ۳ وب هاستهای سایت day . ir می باشند
حتی اینترنت سایتهایی که از لحاظ نام دامنه با نیز مختلف میباشند البته دستگاه لیزر محتوای یکسانی دارا هستند از لحاظ الکسا یک اینترنت هاست محسوب می گردند . این مسئله یک استثنا هم دارااست و آن وبلاگها و همینطور صفحه های فردی است که در صورت تایید نام‌و‌نشان صفحات آن برای الکسا هرمورد از زیر دامنه ها را یک وبسایت در حیث می‌گیرد , همان گونه دستگاه لیزر که می‌دانیم در بخش اعظم وبلاگها آدرس دهی به شکل زیر دامنه ای از خدمت دهنده دستگاه لیزر وب لاگ است .

مرتبه روزمره ترافیک Daily Traffic Rank
نمایانگر داده ها بازدید صفحه های وب سایت در یک روز است :


ترافیک روزمره الکسا
آیا میتوان الکسا را فریب داد؟

آری , ولی با تولید ترافیک تصنعی یا فریب الکسا برای نمایش بازدید بیشتر , در واقع هیچ موفقیتی کسب نشده چون دستگاه لیزر الکسا تنها آمار به شما ارائه می کند و ارائه آمار اشتباه و فریب الکسا به معنی رشد ترافیک تارنما نیست و تنها احتمال دارد برخی اینترنت مسترها برای نمایش اقتدار خویش نزد صاحب کار یا این که ساخت شرایط شغلی بهتر یا فریب مشتریان دستگاه لیزر جهت جذب تبلیغ از این قضیه غیر ماهر افتتاح کنند .
اسم روبات اینترنت یا خزنده اینترنت الکسا چیست؟در صورتی که به هر عامل قصد توقف از دسترسی روبات الکسا به وب سایت دستگاه لیزر خویش را دارید کافیست اسم آن را در فولدر روبوتهای خویش قرار دهید .
Bounce Rate بانس ریت در الکسا چیست؟

بانس ریت به طور معمول درصد کاربرانی است که بعداز دیدن یک کاغذ از وبسایت بیرون می‌شوند .
Bounce Rate نشاندهنده جذابیت سایت برای بازدیدکننده است و هر چه درصد آن کمتر باشد خوبتر است .
در حالتی‌که درصد پرش کاربران یا این که بانش ریت بالا باشد به این معناست که بازدید کننده های بیشتری دستگاه لیزر بعداز آمدن به وبسایت و باز‌بینی دستگاه لیزر یک برگه به بازدید سایر صفحات تشویق نشده یا آیتم جذابی برای حفظ کاربر در وبسایت وجود نداشته و یوزرها بیشتری بلافاصله پس از ورود سایت را کنار گذاشتن کرده اند .

Alexa Bounce Rate

آیا نصب نوار ابزار الکسا واقعا در ارتقا درجه تاثیر دارد؟

آری حتی در حالتی که یک کاربر بیشتر در روز حدود ۱۰ دقیقه چندین کاغذ وب را مرور نماید با یقین مرتبه الکسای آن وب سایت بالاتر خواهد رفت , از دید کارشناسان دستگاه لیزر , او‌لین کار برای ارتقاء سکو الکسا نصب تولبار الکسا برای خودتان است و آنگاه توصیه نصب به دیگران .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *