وب دایرکتوری دستگاه لیزر

پرداخت هزینه دستگاه لیزر به دایرکتوری‌های گرانقدر و شناخته شده برای آن‌که تارنما شما را به بازدیدکنندگان و در نتایج کاوش سناریو دهند دوچندان راحت‌تر از آماده سازی مطلوب برای حضور در ورقه اول موتورهای کاوش است . بعضا از این دایرکتوری‌ها فقط با پرداخت هزینه و برخی بصورت مجانی دستگاه لیزر وبسایت شما‌را به نمایش می‌گذارند و با پرداخت هزینه میزان محبوبیت و بازدید شمارا ارتقاء میدهند . دستگاه لیزر که در واقع جزو SEM شما خواهد بود . یکی از وب دایرکتوری ها معتبر ایرانی وب سایت هزار وبسایت می‌باشد .
تبلیغات سنتی

بعنوان بخش دیگری از SEM , این روش مشتمل بر قرار دادن تبلیغات مبلغی شما در نتایج موتورهای جستجو هست که با اعتنا به واژه و کلمه اصلی مناسب متبوع خودتان و براساس تعداد اکران به بازدیدکنندگان صفحه های کاوش برای شما هزینه خواهد داشت . در واقع تبلیغات شما به تعداد بازدیدکنندگان از سایت‌تان دستگاه لیزر بستگی ندارد .
تبلیغات کلیکی ( PPC )


در این طرز شما صرفا به ازای تعداد کلیک بر تبلیغ هزینه خواهید پرداخت . هزینه این راه و روش در دستگاه لیزر بمراتب بالاتر بوده و شناخته شده‌ترین تارنما در این زمینه موتور جستجوی دستگاه لیزر گوگل است . در این طریق شما واحد سنجش هزینه موضوع نظرتان برای تبلیغ و واژه کلیدی را معلوم نموده و به ازای بازدیدکنندگان سایت‌تان از این مسیر مقداری پول از حساب شما کسر می‌شود . کمپین های تبلیغاتی زیادی حال در جمهوری اسلامی ایران به همین منش فعالیت می‌نمایند که همکاری با آن‌ها دربرگیرنده SEM نمی شود و به تبلیغات تارنما شما مربوط خواهد بود .
مزایای SEM

در مقایسه میان SEO فقط و SEM , سرعت بالای SEM در نتیجه گیری بسیار چشمگیر است . در صورتی‌که شما می‌خواهید سرعت بالا ترقی نمایید و نیاز به بازدیدکنندگان زیادی در طول کوتاهی دارید با پرداخت هزینه آن به هدف خود خواهید رسید ولی در SEO شما نیاز به شکیبایی و عصر بیشتری برای کسب توفیق دارید .
معایب SEM

احتمالا توقع چنین قسمتی را نداشتید! کمی عمیق‌تر فکر کنید , شما در SEM هزینه و زمانه زیادی را برای ورود دستگاه حکاکی لیزری دستگاه لیزر به وب سایت خویش صرف میکنید . آنان در وب سایت شما با چه چیزی مواجه می‌شوند؟ شما آن‌ها‌را به سایت خود دعوت کرده‌اید و انتظار دارند که داده ها قضیه نظرشان را براحتی بدست آوردند . آیا دسترسی به مطالب سایت شما پر سرعت و آسان است؟ آیا چیزی که تبلیغ آن‌ را کردید در وب سایت شما وجود دارد؟ شما در SEM فقط یک سری ثانیه برای جلب رضایت بازدیدکنندگان زمان دارید و در حالتی که آنچه را میخواهند ارائه ندهید با گاز از وب سایت دستگاه لیزر شما خارج خواهند شد و به تارنما دیگری می روند .

در SEM وبسایت شما باید از حیث محتوا , زیبایی و طرز ارائه مهیا حضور بازدیدکنندگان باشد در غیر اینصورت تخت گاز فراموش شده و سئوسئو یا بعنوان سایتی نا مناسب در ذهن آنان باقی خواهید ماند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *