دستگاه لیزر

عموم براین باورند که بک لینک‌های no follow قیمت تارنما لینک دهنده را به وب سایت دریافت کننده لینک و پیوند انتقال نمی‌دهد و هیچ تاثیری در رتبه‌بندی نتایج کاوش موتورهای جستجو گر ندارند . البته بک پیوند no follow دارنده فواید زیادی هستن که بعضا از آنها را نام می‌بریم :
آنان تنوع بک لینک تارنما شما‌را بیشتر میکنند .
سایت‌هایی ( سایت‌هایی که بک لینک و پیوند no follow می‌دهند ) معمولا دارنده محبوبیت بالایی می باشند . آن ها منبع ترافیک سایت خود هستند . زمانی که شما بک پیوند no follow از این وبسایت ها بدست می آورید , احتمال بهتر شدن ترافیک وبسایت ( از روش کلیک بر روی بک لینک و پیوند به وسیله بازدید کنندگان ) دستگاه لیزر را خواهید داشت . این ترافیک غیروابسته از موتورهای کاوش گر است ( منبع ترافیک وبسایت خویش را اکثر کردید ( .
اگرچه اثبات نشده است , ولی سایت‌های no follow ممکن است سبب تولید سیگنال لینک طبیعی در موتورهای کاوش شود , در نیتجه درجه بهتری در نتایج کاوش به تارنما شما تعلق میگیرد . در‌صورتی‌که شما بخواهید توسط سایت‌های ایجاد بک لینک برای وب سایت خویش بک لینک و پیوند بسازید , شما به احتمال بسیار همه بک لینک‌های no follow را حذف خواهید کرد . به این ترتیب , داشتن بک پیوند no follow نماد بک پیوند طبیعی است .

زمانی که شما لینک nofollow اخذ می کنید , به عنوان یک استفاده کننده متوجه تغییر خاصی نخواهید شد , البته در‌حالتی که به کد لینک و پیوند دقت نمائید , تغییر تحول کوچکی در آن میبینید .

به کد “ rel= ” nofollowدر تحت دقت کنید . این کد به گوگل می فهماند که این پیوند را نباید در PageRank فایده نماید . در واقع , این کد به گوگل اطلاع می دهد که نباید به این پیوند اعتماد نماید و آن را برای مرتبه بندی به حساب بیاورد . در سود , لینک و پیوند های nofollow تاثیری در رنکینگ گوگل ندارند .
oxteam

عامل استعمال یک سایت از کد nofollow مرتبط با موقعیتی میشود که در آن , مدیریت تارنما بجهت تعدد لینک ها در برگه , در دست گرفتن و مدیریت آن ها را از دست می دهد . به عبارت دیگر , آنها نمیخواهند مهر تایید خود را بر روی اینترنت سایتی بزنند که هیچ اطلاعی از اعتبار آن ندارند . بهره از پیوند nofollow متداول خیس از آنچیزی است که شما تصور می‌کنید . دستگاه لیزر در تحت می توانید مکان های مرسوم استفاده از کد nofollow را ببینید :


قسمت دیدگاه های وبلاگ دستگاه لیزر
مطالب و پُست های فروم ها
نصیب ایده ها کاربرانِ مهمان
صفحات قابل بازنویسی ویکیپدیا
صفحۀ Yahoo! دستگاه حکاکی لیزری
امضا مو جود در مطالب کاربران مهمان دستگاه لیزر

یوزرها میتوانند به راحتی لینک و پیوند های خود را در هر مورد از این مکان ها سود کنند و به علت حجم دوچندان لینک و پیوند های ثبتی , بازنگری تک تک لینک و پیوند ها عاقلانه به نظر نمی رسد . بدین ترتیب برای این که اسپمر ها نتوانند از این موقعیت سوء به کار گیری نمایند , مدیران تارنما ها ترجیح میدهند خصوصیت nofollow را به لینک و پیوند های ارسالی یوزرها اعمال نمایند .

یکی دیگر از کاربرد های لینک و پیوند های nofollow برای هدف ها تبلیغاتی ( لینک هایی که بایت قرارگیری شان در یک وب سایت , پول اخذ شده‌است ) میباشد . به این ترتیب , در شرایطی که شما یک بنر تبلیغاتی در یک وبسایت اجاره نموده اید که به تارنما شما لینک و پیوند شده‌است , گوگل می‌گوید که می بایست لینک آن بنر , nofollow باشد تا این پیوند تبلیغاتی تاثیری در PageRank وب سایت تبلیغ شده , نداشته باشد . استدلال این عمل این است که گوگل می گوید پیوند های تبلیغاتیِ خریداری شده نباید تاثیری بر نتایج اُرگانیک یک تارنما داشته باشند .

اخیراً گوگل این ضابطه خود را برای لینک و پیوند های مو جود در دستگاه لیزر پُست های اخبار , مقاله‌ها , فهرست های راهنما و پُست های ریپرتاژ توسعه داده است . موارد ذکر شده , دستگاه لیزر مکان هایی هستند که به کارگیری از پیوند nofollow در آنها پیشنهاد میشود .

شما بایستی بدانید لینک و پیوند هایی که به طور nofollow به اشتراک گذاشته میگردند مانند لینک و پیوند های بدون واسطه در جايگاه بندی و نتایج اُرگانیک اینترنت سایتتان اثرگذار نیستند . گفته های بالا بدین مضمون‌ نیست که پیوند های nofollow بی قیمت اند . درهرمورد , کابران ساده هیچ زمان متوجه nofollow دستگاه لیزر بودن لینک و پیوند های نمیشوند و احتمال دارد واقعاً بر روی لینکتان کلیک کنند و به وبسایت شما مراجعه نمایند . دستگاه لیزر می توان اعلام‌کرد این ویژگی , نکتۀ مثبت تبلیغات اینترنتی است . با این حال شما بایستی تمام همت خویش را بکنید تا بیشتر لینک و پیوند های اینترنت سایتتان nofollow نباشد تا بوسیله دستگاه لیزر یوزرها و گوگل دنبال شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *