صفحه‌ی فرود دستگاه لیزر یا لندینگ پیج چه می‌باشد و چه طور یک لندینگ پیج کاربردی بسازیم؟

صفحه‌ی فرود یا این که لندینگ پیج دستگاه لیزر چیست؟

صفحه‌ی فرود یا این که لندینگ پیج صفحه‌ای جداگانه است که بازدیدکننده دستگاه لیزر بعداز کلیک روی پیوند تبلیغ ( رسانه‌ی اجتماعی , پرداخت به ازای کلیک , تبلیغات بنری و غیره ) وارد آن میشود . صفحه‌ی فرود معمولاً در کمپین‌های دستگاه CNC قرار می‌گیرد , این ورقه با هدفی مشخص و معلوم برای دستگاه لیزر یک توصیه خاص طراحی‌شده است و با بقیه صفحه ها دستگاه لیزر وب‌سایت شما متفاوت است . هدف این برگه دستگاه لیزر میتواند ثبت‌نام برای یک وبینار یا سرویس ها نرم‌افزاری و یا دانلود یک ایبوک باشد .

صفحه‌ی فرود یک بخش جدانشدنی از کمپین‌های بازاریابی اینترنتی است و کاربرد آن درگذر فرصت رو به ارتقاء است . به نمودار گوگل ترند زیر در این رابطه اعتنا فرمائید :این صفحه برای ارائه‌ی توضیحاتی مختصر و موءثر به بازدیدکننده و ترغیب وی برای این که عملی ( ثبت‌نام , کامل شدن فرم , دانلود و غیره ) را درین برگه انجام دهد طراحی می گردد . در کل , صفحه‌ی فرود قابلیت‌های اکثری را امکان‌پذیر می کند : می‌توان در این صفحه مشتریان بالقوه را به شیوه‌ای سازمان‌یافته , موضوع هدف قرارداد و داده ها مهمی , مانند آدرس پست الکرونیکی دستگاه لیزر و شماره‌ی تماس مخاطبان , را به دست آورد . این اطلاعات به شما امداد می‌کند که در پروسه‌ی تبدیل مخاطب به مشتری , او‌را ملازمت فرمائید و فعالیت‌های او‌را پیگیری نمائید .

آیا صفحه‌ی فرود همان صفحه‌ی اساسی وب‌سایت است؟

بدین نکته توجه فرمایید که صفحه‌ی فرود , به عبارتی صفحه‌ی حساس یا هوم پیج و جزء وب‌سایت دستگاه لیزر شما نمی‌باشد . به این ترتیب نباید همان عناصری که صفحه‌ی حساس وب‌سایت شما‌را تشکیل می دهند , مثل لینک‌ها یا دکمه‌های فراخوان , را در آن به فعالیت پیروزی , زیرا انگیزه حساس در‌این کاغذ ترغیب بازدیدکننده به انجام یک عمل خاص دستگاه لیزر است و افزودن عناصر مازاد , تمرکز اورا در انجام این فعالیت به هم می زند .

به‌عبارت‌دیگر , صفحه‌ی فرود تنها برای یک منظور پباده سازی میشود , درحالی‌که صفحه‌ی اساسی وب‌سایت مشتمل بر کلیه اطلاعاتی است که در آن وب‌سایت و شرکت تجاری موجود است و چند هدف را دنبال می کند .

درصورتی که در زمینه‌ی این که آیا ورقه اصلی وب‌سایت شما قادر است جایگزین صفحه‌ی فرود باشد یا این که خیر شک و تردید داشتید , این دو سؤال را از خود بپرسید :

آیا این ورقه , صرفا یک هدف دستگاه لیزر را دنبال می‌کند؟


آیا این برگه فقط یک درگاه یا این که دکمه‌ی فراخوان برای روند تبدیل ( مخاطب به مشتری ) دارد؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *