موادتشکیل دهنده حیاتی تشکیل‌دهنده‌ی دستگاه لیزر یک صفحه‌ی فرود برنده

عنوان نخستین یا اساسی دستگاه لیزر : تیتر صفحه‌ی فرود شما نقش مهمی در متقاعد کردن دستگاه حکاکی لیزری برای ترک نکردن صفحه‌ی فرود و ادامه مراحل تبدیل دارااست . برای طراحیسئو یک تیتر دلخواه به نکات زیر اعتنا نمایید :

سعی نمایید عبارت “ چه‌گونه ” را در تیتر خود به فعالیت ببرید
سؤال مطرح نمائید
شوخی به جذابیت عنوان شما می افزاید
به آنان برای گزینش برند خود استدلال ارائه فرمائید
راه‌حلی برای مساله مخاطبان ارائه دهید

عنوان ثانویه : این عنوان در زمینه ی همه‌ی صفحه‌های فرود دستگاه لیزر کاربرد ندارد . عنوان ثانویه در صفحه‌هایی به‌کاربرده می شود که عنوان کلیدی آنان طولانی و دستگاه لیزر کلی است و این تیتر برای بازدیدکننده چندان جذاب نمیباشد . در‌این‌حالت‌ به‌راحتی می‌توان عنوانی را تحت تیتر دارای اهمیت بیش تر کرد و از روش آن بازدیدکننده را به ادامه‌ی فرایند تشویق نمود . به‌این تیتر , عنوان ثانویه دستگاه لیزر گفته میگردد .

سفارش مخصوص : توصیه منحصربه‌فردی که ارائه می‌دهید , نوشته صفحه‌ی فرود شمارا تشکیل می دهد : تلاش نمایید در نوشته صفحه‌ی فرود , به سؤال : “ آن چیزی که محصولات و سرویس ها ما‌را از دیگر تولیدات و سرویس ها مو جود در بازار متمایز میکند چیست؟ ” پاسخ دهید .

به این نکته توجه داشته باشید که در نوشته صفحه‌ی فرود نباید به توضیح این‌که چرا محصولات و سرویس ها شما بهترین هستند بپردازید , بلکه بایستی با مخاطب خود راجع‌به آنچه موردنیاز اوست سخن فرمائید .

به‌طورکلی صفحه‌ی فرود می بایست در باب مخاطب و تجربه و مساله مورد نیاز وی باشد , بنابراین دستگاه لیزر توصیه می شود در هر جای ممکن ضمیر “ شما ” را به فعالیت ببرید . به مخاطب دستگاه لیزر خویش بگویید که چرا استعمال از تولید ها یا خدمات شما به نفع آن‌هاست . این عمل سبب می شود که کاربر از تجربه‌ی پیش روی خویش مطلع شود و به برقراری ارتباط با وی کمک می‌نماید .

نوشته صفحه‌ی فرود شما هرچه کوتاه‌تر باشد , سودمندتر است . سعی کنید توضیحات مختصر و مفیدی در رابطه با توصیه دستگاه لیزر منحصر به فرد خویش ارائه نمایید .

در کل سعی کنید متن شما ازنظر بصری جالب و قابل‌خواندن باشد . کاربران علاقه‌ای به خواندن متن‌های طولانی و در قالب دستگاه لیزر یک پاراگراف ندارند , چون مرور و شعور این متن‌ها , دشوار و زمان‌بر است . براین اساس تلاش فرمایید از موارد زیر در متن‌های خود استفاده نمائید :

بولت ها
شماره‌ها
فضای خالی

از تصاویر یا هر چیزی که نوشته را به بخش‌های کوچک‌تر و قابل‌خواندن تقسیم کند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *